"Her Fabrika Bir Kaledir"

Haberler

TÜRKİYE-TÜRKMENİSTAN İŞ FORUMU

  • 18.10.2023
  • ctso
Değerli Üyemiz,

Türkmenistan Devlet Başkanı Sayın Serdar Berdimuhammedov'un ülkemize gerçekleştireceği resmi ziyareti kapsamında 26 Ekim 2023 Perşembe günü TOBB ve DEİK işbirliğinde Ankara'da Türkiye-Türkmenistan İş Forumu düzenlenecektir.

Sayın Serdar Berdimuhammedov'un teşrifleri ve iki ülkeden ilgili Bakanların iştirakiyle TOBB merkezinde gerçekleştirilmesi planlanan söz konusu İş Forumuna, kamu kurum ve kuruluşları, farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş insanlarının katılımı öngörülmekte olup, iki ülke arasındaki iş ve yatırım imkânlarının değerlendirilmesi beklenmektedir.

Bu çerçevede, 11:00-14:00 saatleri arasında düzenlenmesi öngörülen ve programı bilahare iletilecek olan etkinliğe katılmak isteyen firma ve kurum temsilcilerinin 25 Ekim 2023 saat 12:30'a kadar https://anket.tobb.org.tr/#/anket/turkiye-turkmenistan-is-forumu bağlantıda yer alan kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için:

TOBB: Anara Daylan, Uzman, Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü
Tel.: 0312 218 22 23
 
DEİK: Tuğba Bal Bahar, İş Konseyleri Koordinatörü
Tel.: 0212 339 50 55
Bilgilerinize sunulur.


 
 
Sayılarımızla,
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası

 

 

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi