"Her Fabrika Bir Kaledir"

Haberler

21. TÜRK-ARAP İŞBİRLİĞİ ZİRVESİ

  • 15.11.2023
  • ctso
Değerli Üyemiz,

Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP) tarafından desteklenen TURABEXPO olarak 20-21 Aralık 2023 tarihinde İstanbul Pullman Convention Center’da, 22 Arap Ülkesi ve 7 Türki Cumhuriyetler ülkelerinden sektörün önde gelen iş insanlarını ve Türk firmalarını bir araya getireceğimiz 21. Türk-Arap İşbirliği Zirvesi olan “9. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, İç Mimari, Mobilya Fuarı İşbirliği Organizasyonu ve 6. Türk-Arap Gayrimenkul, Proje, Yatırım, Finansman Fuarı İşbirliği Organizasyonu” nu düzenlemekteyiz. Düzenlenecek olan zirveye, Türkiye Cumhuriyeti Bakan ve Bakan Yardımcıları, Ticaret ve Sanayi Odaları temsilcileri ve Arap ve Türki Cumhuriyetler ülkelerinden Büyükelçi, Ticaret ve Sanayi Odaları temsilcileri gibi birçok protokol katılım sağlayacaktır.

Bu zirve, yapı-inşaat malzemeleri, yatırım ve gayrimenkul sektörlerine odaklanacak olup, yapı-inşaat malzemeleri, yatırım ve gayrimenkul sektörlerindeki firmalardan zirveye katılım sağlamak isteyen üyelerimiz https://www.turab.org.tr/ ve https://www.turabexpo.com/turkish/ detay bilgiye ulaşabilirler.

Bilgilerinize sunulur.

 
Saygılarımızla,
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi